Casio Edifice EF-125D-2AVEF karóra
A Casio Edifice EF-125D-2AVEF a tökéletes „vedd fel és felejtsd el” (set and forget) karóra. A 10 éves elem élettartam, a 100 méteres vízállóság és a robusztus acéltok miatt ez az egyik legmegbízhatóbb mindennapi társ, amit csak választhatsz. A kék-ezüst színkombináció és a letisztult számlap miatt egy irodai, inges munkanapon is komoly eleganciát sugároz, de a sportos tokforma miatt egy hétvégi túrázáshoz vagy barkácsoláshoz is nyugodtan magadon hagyhatod. Egy igazi elpusztíthatatlan klasszikus!
37.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Funkciók | Dátum |
| Súly | 120g |




