Casio POP LRW-200HS-7EVEF karóra
16.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fehér |
| Óratok átmérője | 34.2×38.9mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Átlátszó |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Forgatható lünetta |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Fehér |
| Súly | 25g |





