Casio Standard LTP-B165L-2BVEF karóra
A Casio LTP-B165L-2BVEF az a fajta ékszeróra, amely tökéletesen ötvözi a klasszikus „old-money” formákat a modern színvilággal. A kék számlap és a kék bőrszíj párosa miatt sokkal feltűnőbb és különlegesebb, mint a hagyományos fekete-fehér öltönyórák, mégis megőrzi a szigorú eleganciát. Legyen szó egy irodai megbeszélésről (egy fehér blúzzal és farmerrel párosítva például fantasztikusan mutat), vagy egy esti színházi előadásról, ez az óra garantáltan vonzza majd az elismerő pillantásokat!
33.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 24.5×34.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Világoskék |
| Súly | 29g |




