Doxa D-Lux karóra 111.15.014.10
A DOXA D-Lux 111.15.014.10 egy rendkívül elegáns, klasszikus stílust és svájci minőséget képviselő női karóra. A 24 milliméteres, kisméretű acéltok kifejezetten finom és nőies megjelenést kölcsönöz az órának, így tökéletes választás azok számára, akik a diszkrét, ékszerként is funkcionáló darabokat kedvelik.
A karóra egyik legfőbb vonzereje a letisztult, hófehér számlap, amelyen elegáns római számok kaptak helyet. Ez a dizájnelem egy nagyon határozott, klasszikus és időtlen karaktert ad az órának. A számlapot egy prémium minőségű, rendkívül magas karcállóságú zafírkristály üveg védi, ami garantálja, hogy az óra hosszú éveken át megőrizze újszerű állapotát és tökéletes leolvashatóságát.
184.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 24mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 43g |




