Doxa D-Sport karóra 166.90.011.17
A látványos külcsín mögött komoly svájci technológia lapul: a számlapon látható stopper (kronográf) funkciót egy precíz, 4 köves ETA Powerdrive kvarc szerkezet működteti. A hófehér számlapot finom, texturált gilosált mintázat teszi részletgazdaggá, a sötétben való leolvashatóságról pedig a mutatók és indexek foszforeszkáló bevonata gondoskodik. Az óra számlapját szinte karcolhatatlan zafírkristály üveg védi, és a szerkezet praktikus EOL (elemlemerülés-jelző) funkcióval is el van látva.
359.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Rozéarany |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 172g |




