Casio Duro MDV-107-1A2VEF karóra
A Casio MDV-107-1A2VEF az abszolút „best buy” (legjobb vétel) a belépő szintű búvárórák piacán. A kék-fekete „Batman” színösszeállítás egyenesen a sokmilliós svájci luxusórák (például a Rolex GMT-Master II) dizájnját idézi, de a Casio legendás strapabírásával fűszerezve. Bár eredetileg vizes sportokhoz tervezték, a markáns, férfias fém tokozás miatt egy egyszerű farmer-póló összeállítást is azonnal „drágábbá” és stílusosabbá tesz. Tökéletes, elpusztíthatatlan nyári/sportos óra!
34.990 Ft
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 20ATM (200m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 44.2mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete, Kék |
| Súly | 92mm |




