Casio Edifice EFV-610D-1AVUEF karóra
A Casio Edifice EFV-610D-1AVUEF a tökéletes „irodai sportóra”. Egyesíti magában az autósportos stopper dinamizmusát a hagyományos öltönyórák letisztult vékony eleganciájával. Egy komoly üzleti tárgyaláson, öltönyben épp olyan hitelesen mutat a csuklódon, mint hétvégén egy laza farmer-ing párosítással egy vacsorán. Egy igazi „mindent tudó”, stílusos alapdarab, amivel sosem lőhetsz mellé!
45.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43.8mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 128g |





