Casio Tough Solar AQ-S800W-1BVEF karóra
A Casio AQ-S800W-1BVEF a tökéletes „beater” (ütni-vágni való, mindennapi harcos) óra. A fekete és narancssárga kontrasztja egy pici katonai/taktikai beütést is ad neki, így a sportruházat mellett egy laza farmeres-pólós szetthez is nagyon jól mutat. A 100 méteres vízállóság és a fényenergiás (Solar) töltés kombinációja ebben az árkategóriában szinte verhetetlen. Egy elpusztíthatatlan, karbantartásmentes mindenes, amely éveken át hű társad lesz a legaktívabb kalandjaid során is!
25.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz, Tough Solar |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 33g |




