Casio Edifice Sospensione ECB-40PB-1AEF karóra
A Casio Edifice ECB-40PB-1AEF a hamisítatlan „High-Tech Ninja”. A teljesen fekete (monokróm) dizájn, az izgalmas szénszálas tok és a futurisztikus számlap miatt úgy néz ki, mintha egyenesen egy sci-fiből, vagy a bokszutcából lépett volna elő. A műanyag szíj és a sötét színek miatt elsősorban egy laza utcai (streetwear), sportos, vagy technikai ruházathoz áll a legjobban. Ha egy olyan órát keresel, amiben egy okosóra (Bluetooth naptár) praktikuma találkozik egy elpusztíthatatlan, töltőt sosem igénylő analóg sportóra férfias megjelenésével, ez egy hihetetlenül jó választás!
69.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Karbon |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 48mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Kaucsuk |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Bluetooth, Dátum, Ébresztő, Értesítések, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 65g |






