Casio Sports WS-2000H-4AVEF karóra
A Casio WS-2000H-4AVEF a tökéletes, karbantartásmentes fitnesz-társ férfiak számára. Képzeld el az okosórák egyik leghasznosabb funkcióját (a lépésszámlálást), megfosztva a mindennapos töltögetés, a képernyő-karcok és az értesítések állandó pittyegésének nyűgjétől! A sötétszürke-narancssárga dizájn nagyon férfias és lendületes, így edzőterembe, futópályára, de akár egy laza, sportos utcai szetthez is hibátlan választás. Csak felveszed, és már indulhat is az edzés!
16.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fekete, Narancssárga |
| Óratok átmérője | 44x49mm |
| Hátlap | Műanyag |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, LAP memória, Lépésszámláló, Stopper |
| Súly | 42g |




