CASIO Wave Ceptor WVA-109HDE-7AEF karóra
A WVA-109HDE-7AEF a tökéletes „apa-óra” vagy a végtelenül praktikus hétköznapi társ. Az acélcsat és a világos analóg számlap miatt egy abszolút vállalható, elegánsabb, irodai környezetbe is illő darab, miközben az alsó digitális kijelző és a rádiójel-vezérelt atompontosság a maximális funkcionalitást hozza el a mindennapokba. Ha valaki egy könnyű, kényelmes órát keres, amivel az égvilágon semmi tennivaló nincs (hiszen mindig másodpercre pontosan jár és a dátumot is tudja), ez a modell egy zseniális választás.
29.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Szerkezet pontosítása | Multi-Band 6 |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Domború műanyag |
| Óratok anyaga | Műgyanta (resin), Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 44mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 88g |




