Casio Collection LRW-200H-4BVEF karóra
A Casio LRW-200H-4BVEF a tökéletes nyári „játszós” óra. A hófehér és rózsaszín kombinációja a lebarnult bőrön mutat a legjobban, így egy nyaraláshoz, fesztiválozáshoz vagy a medence partjára a lehető legjobb, legstílusosabb választás (főleg a 100 méteres vízállóság miatt). Ugyanakkor az apró méret, a tartósság, az analóg számlap és a barátságos színek miatt kislányok, tinédzserek első igazi, „komoly” órájának is az egyik legbiztosabb és legnépszerűbb választás az egész órapiacon!
14.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fehér |
| Óratok átmérője | 34.2mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fehér |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Rózsaszín |
| Súly | 25g |






