Casio POP MQ-24S-2BEF karóra
A Casio MQ-24S-2BEF a tökéletes nyári „fun-watch” (vidám óra). A cukorkaszerű, áttetsző kék színe miatt egy elképesztően laza, fiatalos kiegészítő, amely egy fehér pólós, farmeres szettet vagy egy színes fesztivál-outfitet is azonnal feldob. Nem akar komoly luxusórának látszani, pontosan az őszinte, vidám egyszerűségében rejlik a zsenialitása. Egy igazi filléres stílusikon, ami garantáltan jó kedvre derít, ha ránézel!
12.990 Ft
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Világoskék |
| Óratok átmérője | 35×37.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Átlátszó, Világoskék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Világoskék |
| Súly | 20g |





