Casio Retro Calculator CA-53WF-1BEF karóra
Ezzel a modellel a popkultúra és a „geek” (kocka) életérzés abszolút csúcsára értünk! Ez nem más, mint a legendás számológépes Casio, amelyet Marty McFly hordott a Vissza a jövőbe filmekben, vagy éppen Walter White a Breaking Badben – de most egy hihetetlenül menő, úgynevezett „stealth” (lopakodó) fekete színösszeállításban!
Az óra előlapjának alsó felét egy igazi, működő, apró gumi billentyűzet uralja, amellyel egy 8 számjegyes számológépet vezérelhetsz. Összeadás, kivonás, szorzás, osztás a csuklódon – a nyolcvanas években ez volt a „viselhető okoseszközök” technológiai csúcsa, ma pedig egy zseniális, mosolyt csaló retró funkció!
A „WF” kód arra utal, hogy ez az óra az eredetihez képest egy modern, úgynevezett negatív kijelzőt kapott. A sötét (fekete) háttéren világosan jelennek meg a számjegyek, ami sokkal vagányabb, titokzatosabb és modernebb megjelenést kölcsönöz neki a klasszikus szürke kijelzőknél.
A Casio CA-53WF-1BEF az abszolút sötét lovag a számológépes órák között. A matt fekete műgyanta tokozás és a fekete negatív kijelző egy nagyon letisztult, „monokróm” megjelenést ad neki. Bár ez a forma eredetileg egy klasszikus „kocka” kiegészítő volt, ezzel a fekete dizájnnal egy rendkívül komoly, menő, szinte futurisztikus (cyberpunk) utcai kiegészítővé vált. Zseniálisan mutat egy teljesen fekete (all-black) szetthez, és garantáltan megragadja az emberek tekintetét!
20.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 34.4×43.2mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai, Stopper, Számológép |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 25g |




