Casio Vintage A1000M-1BEF karóra
A Casio A1000M-1BEF a modern minimalizmus és a retró nosztalgia tökéletes metszéspontja. A sötét gyöngyház számlap és a finom szövésű Milánói szíj miatt sokkal komolyabb, „öltözködősebb” darab, mint a klasszikus digitális órák. Hölgyek számára egy lenyűgöző, ékszerként is funkcionáló kiegészítő, amely egy elegáns estélyi ruhához vagy kosztümhöz is hibátlanul illik, urak számára pedig egy visszafogott, de mégis különleges vintage darab. Ha szereted a sötét tónusokat és a prémium minőséget, ez egy igazi stílusikon!
42.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38×39.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Milánói, Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Fekete, Gyöngyház |
| Súly | 73g |







