TISSOT PRC200 Chrono karóra T114.417.11.057.00
A fekete számlap és az ezüst acélszíj párosítása talán a legbiztonságosabb és leginkább mindenhez passzoló kombináció az óraiparban. Míg a kék számlapos verzió egy picit lazább és sportosabb benyomást kelt, ez a fekete számlapos PRC 200 sokkal szigorúbb, így az amúgy robusztus, sportos dizájn ellenére is könnyebben hordható egy komolyabb, irodai öltözékhez is. Egy igazi svájci igásló, amely egyetlen óraként is tökéletesen lefedi a hétköznapok és a hétvégi kalandok minden kihívását.
229.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 20ATM (200m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval |
| Funkciók | Stopper, dátum, koronazár, tachymeter |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 155g |








