TISSOT PR100 Sport Chic Chrono Diamond karóra T101.917.11.046.00
Ez a modell a dinamikus sportosság és a ragyogó luxus tökéletes fúziója. A kék számlap az ezüst acéllal a sportórák egyik legklasszikusabb színkombinációja, a három kis segédszámlap (kronográf) pedig műszaki, vagány megjelenést ad az órának. Ezt a maszkulin, határozott vonalvezetést töri meg a gyémántok ragyogása, amely ízig-vérig nőiessé teszi az összképet. Tökéletes „menj bárhová, csinálj bármit” darab egy modern, aktív nő számára, amely farmerrel éppolyan ütős, mint egy elegáns blúzzal.
276.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 6 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Extra | 0.05 karátos gyémánt indexek |
| Súly | 139g |






