TISSOT Chrono XL Classic karóra T116.617.22.041.00
A kék számlap és a kétszínű (ezüst-arany) tokozás, illetve szíj kombinációja az egyik legklasszikusabb luxus-színvilág az óraiparban. Ez a „bicolor” kialakítás hihetetlenül praktikussá is teszi az órát, hiszen az ezüst és az arany együttes jelenléte miatt szinte bármilyen más kiegészítőhöz (övcsat, mandzsettagomb, gyűrű) tökéletesen passzol, függetlenül annak színétől. A 45 mm-es méret és a sportos kronográf funkciók határozottan maszkulinná teszik a darabot, míg a kék-arany színvilág gondoskodik a tekintélyt parancsoló eleganciáról a mindennapi üzleti vagy „smart casual” öltözékekhez.
226.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, arany |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, arany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Kék |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 175g |







