TISSOT Chrono XL Classic karóra T116.617.11.037.00
A Chrono XL Classic zsenialitása abban rejlik, hogy a masszív, sportos méreteket ötvözi egy nagyon hagyományos, szinte „öltönyórás” számlappal. A 45 mm-es átmérő miatt határozottan férfias és modern darab, de az ezüstös színvilág és az arab számok miatt megmarad az eleganciája. Tökéletes választás olyan férfiak számára, akik úgy érzik, hogy az átlagos (40-42 mm-es) órák eltűnnek a csuklójukon, és egy olyan robusztus, mégis stílusos svájci „mindenest” keresnek, amely a munkahelyen és a hétvégi programokon is egyaránt bevethető.
185.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 175g |







