TISSOT Chrono XL Vintage karóra T116.617.16.042.00
Ahogy a Vintage elnevezés is sugallja, ez a modell a modern, masszív (45 mm-es) tokméretet a tradicionális óragyártást idéző színvilággal ötvözi. A kék számlap és a barna bőr párosítása örökérvényű és elegáns, ami egy kifejezetten „smart casual” (sportosan elegáns) kiegészítővé teszi ezt az amúgy sportos funkciókkal felvértezett svájci órát. Tökéletes a mindennapi irodai viselethez.
173.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 79g |









