TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 karóra T120.407.37.041.00
A kék és a rozéarany kombinációja a luxus sportórák világának egyik legelőkelőbb párosítása. Míg a korábbi, fémszíjas verziók a nyers, elnyűhetetlen fém műszereket testesítették meg, ez az óra sokkal inkább egy exkluzív nyaralást idéz a francia Riviérán. A kék kaucsuk szíj kényelmessé, lazává és maximálisan vízállóvá teszi az órát a medencében vagy a tengerparton, míg a rozéarany bevonat és a kerámia lünetta ragyogása gondoskodik róla, hogy egy elegáns esti vacsoránál, egy feltűrt ujjú inggel is tökéletesen, sőt, kifejezetten figyelemfelkeltően mutasson.
399.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Kaucsuk |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 111g |









