TISSOT Supersport Chrono karóra T125.617.17.051.03
Bár a 45,5 mm-es tokméret és az ezüst-fekete színvilág megadja az óra komolyságát és határozottságát, a fémcsat lecserélése egy szintetikus/textil szíjra azonnal megváltoztatja a karakterét. Míg a fémszíjas verzió egy igazi mindenes, ez a szövetszíjas kiadás egy vérbeli hétvégi, „outdoor” vagy edző-óra. Sokkal kényelmesebb, nem húzza le a csuklót, és a textil/hibrid anyag sokkal lazább, modernebb és utcai (streetwear) hatást kelt. Ideális választás, ha szereted a masszív, nagyméretű sportórákat, de a fém hidegsége és súlya helyett a kényelmesebb, dinamikusabb anyagokat preferálod a mindennapokban.
202.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Stopper, dátum, tachymeter |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 120g |







