TISSOT Supersport Chrono karóra T125.617.37.051.01
A Tissot Supersport Chrono a modern, dinamikus és maszkulin sportórák iskolapéldája. A matt fekete tokozás és a „sivatagi” homokszínű textilszíj kombinációja egy nagyon vagány, taktikai (military) és kalandor életérzést ad az órának. Határozott megjelenése és mérete miatt ez nem az a darab, ami megbújik az ingujj alatt; sokkal inkább egy feltűnő, robusztus társ a laza, mindennapi szettekhez, vagy az aktív, szabadtéri tevékenységekhez.
239.900 Ft
1 készleten
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil és gumi |
| Óraszíj színe | Beige, fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár, gyorskioldós szíj |
| Funkciók | Stopper, dátum, tachymeter |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 120g |







