TISSOT PR100 Sport Chic Diamond karóra T101.910.22.116.00
A Tissot PR 100 Sport Chic – ahogy a neve is sugallja – a sportos elegancia tökéletes megtestesítője. Ez az óra a „Go Anywhere, Do Anything” kategória női éllovasa. A 100 méteres vízállóság és a masszív 36 mm-es tokozás garantálja a strapabíróságot a rohanós hétköznapokon vagy nyaraláskor. Ezzel szemben a gyémántok, a gyöngyház számlap és a bicolor dizájn gondoskodnak arról, hogy az óra egy elegáns ruhához, sőt, más arany- vagy ezüstékszerekkel kombinálva is tökéletesen mutasson. Ideális választás, ha csak egyetlen, minden élethelyzetben bevethető svájci órát szeretnél!
249.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 7 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, rozéarany |
| Óratok átmérője | 36mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, rozéarany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Extra | 0.05 karátos gyémánt indexek |
| Súly | 112g |










