TISSOT Gentleman Powermatic 80 karóra T127.407.11.041.00
A Tissot Gentleman a svájci „GADA” (Go Anywhere, Do Anything – azaz bárhová felvehető) kategória koronázatlan királya ebben az árszegmensben. Lenyűgöző, 80 órás járástartalékkal rendelkezik, de a legnagyobb dobása a Szilícium (Silicium) hajszálrugó. Ez a csúcstechnológiás anyag teljesen ellenáll a mágneses tereknek, érzéketlen a hőmérséklet-ingadozásokra, így elképesztő pontosságot és tartósságot garantál a szerkezetnek.
Megjelenésében, anyaghasználatában és csúcskategóriás szilícium szerkezetében is a sokszorosan drágább luxusórákat (például a Rolex Datejustot vagy az Omega Aqua Terrát) idézi. A kék számlap és az acélcsat párosítása miatt egy farmer-póló szetthez éppolyan hibátlanul passzol, mint egy méretre szabott öltönyhöz. Ha egyetlen egy órát kellene választani, ami egy életen át kiszolgál a hétvégi kirándulásoktól kezdve az üzleti tárgyalásokig, a kék számlapos Gentleman az egyik legésszerűbb és legelegánsabb döntés.
389.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet szilícium hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 164g |










