TISSOT Lovely Square karóra T058.109.11.041.01
A Tissot Lovely Square dizájnját a hatvanas évek apró ékszerórái ihlették. Ez a kék-ezüst (acél) kombináció sokkal hűvösebb, modernebb és egy picit talán kontrasztosabb megjelenést nyújt. A sötétkék számlap miatt kiválóan illik a farmeres, „smart casual” irodai szettekhez is, de fazettált üvegének és apró méretének köszönhetően az elegánsabb, esti alkalmakon is megállja a helyét. Gyönyörű alternatívája a hagyományos ékszereknek.
169.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 20x20mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 40g |







