TISSOT Gentleman karóra T127.410.11.041.00
A kvarc Gentleman zsenialitása abban rejlik, hogy külsőre milliméterre pontosan hozza azt a „GADA” (bárhová felvehető) svájci luxuséletérzést, amit a drágább automata testvére, mindezt sokkal kevesebb odafigyelést igénylő „vedd fel és indulj” (grab-and-go) kivitelben. A mindössze 8,5 mm-es vastagsága miatt rendkívül kényelmes, szinte észrevétlen az ingujj alatt, a sötétkék számlap és az acélcsat párosítása pedig garantálja, hogy sosem leszel vele alul- vagy túlöltözött. Tökéletes választás annak, aki szereti a prémium svájci dizájnt és minőséget, de a mechanikus órák romantikája helyett a kvarc szerkezetek verhetetlen pontosságát és kényelmét részesíti előnyben.
194.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 142g |










