TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.407.11.091.00
A zöld számlap az elmúlt évek egyik legdivatosabb árnyalata, és a dombornyomott „waffle” textúrával párosítva a PRX-et egy igazi nyári, feltűnő „statement” darabbá teszi. Lenyűgöző, akár 80 órás járástartalékkal bír (ha pénteken leteszed, hétfőn még pontosan jár), és a legmodernebb Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval szerelték fel.
Míg a sötétebb számlapok a komorabb, elegánsabb vonalat képviselik, ez a pasztell zöld egy hihetetlenül vidám, laza és fiatalos életérzést sugároz. Tökéletesen feldob egy egyszerű fehér pólós, farmeres vagy nyári lenvászon szettet, de egy lazább irodai öltözék mellett is zseniálisan mutat. Kiváló választás mindazoknak, akik a PRX 40 mm-es robusztus, acél sportórás karakterét egy könnyed, trendi és szemet gyönyörködtető színben szeretnék viselni.
319.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Zöld |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 138g |








