TISSOT PRC200 Chrono karóra T114.417.11.047.00
A Tissot PRC 200 a márka egyik legikonikusabb és legnépszerűbb férfimodellje. Ahogy a neve is ígéri, ez egy robusztus, „elnyűhetetlen” mindenes, amely formavilágában mégis megtart egy adag klasszikus vonalvezetést. A kék számlap és az ezüst acélszíj időtlen, férfias kombináció. Kiváló választás azoknak, akik egy komoly, funkciókban gazdag svájci „igáslovat” keresnek a mindennapokra, amely egy farmer-póló szettet éppúgy feldob, mint egy sportosan elegáns, inges viseletet.
229.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 20ATM (200m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval |
| Funkciók | Stopper, dátum, tachymeter, koronazár. |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 155g |










