TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.407.21.031.00
A „two-tone” (kéttónusú) acél-arany párosítás a ’70-es és ’80-as évek luxusóráinak abszolút csúcsa volt, ami napjainkban hatalmas reneszánszát éli. Míg egy teljesen arany óra sokaknak túl harsány lehet, ez a finom, rozéarany részletekkel megbolondított ezüst számlapos verzió az elegancia és a sportosság tökéletes, visszafogott egyensúlyát nyújtja. A világos texturált számlap gyönyörűen játszik a fénnyel, míg a rozéarany melegséget sugároz. Ideális választás azoknak, akik egy sokoldalú (GADA), megbízható svájci automata órát keresnek, amely a rozéarany kiegészítéseknek (indexek, mutatók, lünetta) köszönhetően a legegyszerűbb szettet is azonnal egy magasabb, ékszerszerűbb „old money” luxusérzettel ruházza fel.
335.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 138g |










