TISSOT PRX karóra T137.410.16.041.00
A bőrszíj teljesen megváltoztatja a PRX karakterét! Míg az acélcsatos verzió egy ízig-vérig sportóra, ez a sötétkék bőrszíjas kiadás egy sokkal letisztultabb, formálisabb és elegánsabb „dress watch” (öltönyóra) hatását kelti. Jelentősen könnyebb is, mint a fémcsatos testvérei. Zseniális választás annak, aki imádja a PRX legendás, ’70-es éveket idéző tokformáját és kényelmes vékonyságát, de az acél hideg sportossága helyett a bőr klasszikus, üzleti megbeszélésekre vagy elegánsabb eseményekre is hibátlanul illő melegségét preferálja.
155.900 Ft
3 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 75g |








