TISSOT PR100 Chrono karóra T150.417.11.351.00
A jégkék (Ice Blue) számlap és a kronográf funkció találkozása egy igazi telitalálat. Míg a korábban bemutatott női jégkék modellnél a szín inkább az ékszerszerű eleganciát erősítette, ennél a férfi kronográfnál a sportos, dinamikus vonalat emeli ki, miközben elképesztően üde és modern hatást kelt. A sötét számlapok komorságával ellentétben ez az óra szinte vonzza a tekintetet, és egy finom, vidám színfoltot visz a megjelenésbe. Tökéletes választás annak, aki szereti a stopperes órák férfias, műszaki karakterét, élvezi a 100 méteres vízállóság nyújtotta biztonságot, de közben szeretne a csuklóján hordani egy darabot a mai luxusóra-piac legkeresettebb stílusából.
161.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Jégkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 135g |








