TISSOT Everytime Large karóra T109.610.16.031.00
A Tissot kollekciójának neve („Everytime” – Mindenkor) tökéletesen összefoglalja az óra lényegét: ez egy olyan időtlen, klasszikus darab, ami minden alkalommal megállja a helyét. A Bauhaus-stílust idéző, szigorúan minimalista dizájn és a szupervékony kialakítás miatt ez egy tankönyvbe illő öltönyóra (dress watch). Letisztultsága garantálja, hogy sosem megy ki a divatból, és egy komoly üzleti megbeszéléstől kezdve egy esküvőig bármilyen formális eseményen kifogástalan kiegészítője lesz a megjelenésednek.
120.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 44g |








