TISSOT Bellissima karóra T126.010.11.133.00
A jégkék számlap az elmúlt évek legnagyobb slágere a luxusórák világában, és a Tissot zseniálisan integrálta ezt a friss, ropogós, fiatalos színt a Bellissima klasszikus dizájnjába. Míg a fehér számlapos verzió a szigorúbb, tradicionális eleganciát képviseli, ez a jégkék változat sokkal játékosabb, tavasziasabb és modernebb hatást kelt. Tökéletes választás azoknak a nőknek, akik egy diszkrét, finom és kényelmes svájci ékszerórát keresnek, ami egy kis pasztelles, divatos színfoltot visz a mindennapi vagy épp az alkalmi öltözékükbe.
205.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 26mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Jégkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 59g |









