TISSOT PR100 Sport Chic Diamond karóra T101.910.11.116.00
Ez az óra azoknak a nőknek készült, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a strapabíróság és a csillogás között. Egy tartós ékszer, amely a strandon és a tárgyalóteremben is megállja a helyét.
235.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 7 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 36mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Extra | 0.05 karátos gyémánt idexek |
| Súly | 112g |







