TISSOT Chemin Des Tourelles Powermatic 80 karóra T139.207.16.111.00
A Chemin des Tourelles ezen változata az elérhető svájci luxus egyik legszebb női képviselője. A természetes gyöngyház számlap, a klasszikus acéltok és a feltűnő (piros) bőrszíj párosítása egy rendkívül romantikus, kifejezetten nőies, mégis határozott órát eredményez. A 34 mm-es tokméret és a domború zafírüveg miatt az óra egyszerre hordozza magában a békebeli eleganciát és a modern trendeket. Tökéletes választás annak a hölgynek, aki értékeli a magas szintű svájci finommechanikát (Powermatic 80, Nivachron™ antimágneses hajszálrugó), de a fémszíjak hidegsége helyett egy melegebb, színesebb és klasszikusabb ékszerórára vágyik, amely garantáltan magára vonzza a tekinteteket.
366.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Domború zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 34mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Piros |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Gyöngyházfehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 49g |









