TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.207.11.051.00
A fekete számlapos, 35 mm-es PRX Powermatic 80 az abszolút „GADA” (Go Anywhere, Do Anything) karóra. Kiemelkedő, 80 órás járástartalékkal rendelkezik, emellett megkapta a modern Nivachron™ antimágneses hajszálrugót.
Míg a színes számlapok (mint a mentazöld vagy a jégkék) játékosabbak és lazábbak, a fekete „waffle” textúra egy elképesztően komoly, szofisztikált és luxus hatású megjelenést ad az órának. Ez a szín- és méretkombináció a lehető leguniverzálisabb: egyaránt megállja a helyét egy elegáns öltönyös eseményen, egy irodai munkanapon, vagy egy laza, hétvégi farmer-póló szett kiegészítőjeként. Ha csak egyetlen órát tarthatnál meg a gyűjteményedből minden alkalomra, ez a modell az egyik legbiztonságosabb és legstílusosabb választás.
319.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, 25 köves, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 104g |








