Casio Collection MTP-1384L-7AVEF karóra
30.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Rozéarany |
| Súly | 53g |




