Casio Edifice EFV-C110L-1AVEF karóra
A Casio Edifice EFV-C110L-1AVEF a „titkos ügynök” a sportórák között. Első pillantásra egy klasszikus, fekete bőrszíjas, elegáns férfiórának tűnik, ami tökéletesen passzol egy öltönyhöz, zakóhoz vagy egy irodai szetthez. Ha azonban jobban megnézzük, kiderül, hogy egy G-Shock tudásával (ébresztők, időzónák, stopper) és egy 10 éves elem gondolatlanságával rendelkezik. A tökéletes, könnyű mindenes azoknak, akik az „okos” funkciókat a leghagyományosabb, klasszikus formába csomagolva szeretik viselni!
49.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 46.9mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 95g |




