Casio Collection LTP-B150L-7B1EF karóra
A Casio LTP-B150L-7B1EF nem egy strandolós vagy edzős óra. Ez egy hamisítatlan, ízig-vérig „öltözködős” ékszeróra! Egy elegáns irodai kosztümhöz, egy ropogós fehér inghez, egy őszi ballonkabáthoz vagy akár egy csinos esti ruhához felvéve elképesztően drága, minőségi hatást kelt. A szögletes forma, a római számok és a fekete bőrszíj sosem mennek ki a divatból. Ha egyetlen klasszikus órát keresel a hivatalosabb vagy elegánsabb alkalmakra (ami ráadásul rendkívül pénztárcabarát), ez a modell egy valódi mestermű!
29.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 22x31mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Ezüst |
| Súly | 25g |






