Casio Edifice Chrono EFV-590L-1AVUEF karóra
A Casio EFV-590L-1AVUEF az úgynevezett „vezetői sportóra” tökéletes példája. A motorsportos kronográf számlap ad neki egy nagyon férfias, dinamikus, „macsó” karaktert, de a fekete bőrszíj azonnal megszelídíti, és beemeli az elegáns órák világába. Zseniálisan passzol egy inges, zakós, de akár nyakkendős üzleti szetthez is (smart casual viselethez egyszerűen verhetetlen), ugyanakkor hétvégén, egy bőrdzsekivel is tökéletesen mutat a csuklódon.
38.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 44mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 74g |




