Casio Edifice EFB-680D-7AVUEF karóra
A Casio Edifice EFB-680D-7AVUEF a „tökéletes hibrid”. A zafírüveg és a letisztult ezüst-fehér dizájn miatt elképesztően elegáns, így egy öltönyös vagy inges üzleti megbeszélésen is maximálisan megállja a helyét. Ugyanakkor a stopperes segédszámlapok és a modern, szögletesebb lünetta adnak neki egy olyan dinamikus, sportos karaktert, ami miatt farmerhez és pólóhoz is zseniálisan mutat. Ha egyetlen minőségi, karcálló órát keresel, ami minden élethelyzetben (a tárgyalóteremtől a medencéig) hű társad lesz, ez a zafíros modell az egyik legokosabb választás!
64.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.8mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 158g |





