Casio Edifice EFV-120BL-1AVUEF karóra
A Casio EFV-120BL-1AVUEF az „éjszakai vadász”. A teljesen fekete tokozás, a fekete bőrszíj és a fekete számlap (amit az órás világban „stealth” vagy „all-black” dizájnnak hívnak) egy hihetetlenül férfias, modern és egy kicsit titokzatos karaktert ad az órának. Bár a lünetta miatt egy sportos óráról van szó, a sötét bőrszíjnak köszönhetően elegánsabb öltözékhez, akár egy laza zakó-farmer kombinációhoz is tökéletesen felvehető. Igazi stílusos, vagány darab!
36.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Forgatható lünetta |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 69g |




