Casio Edifice EFV-620D-2AVUEF karóra
A Casio Edifice EFV-620D-2AVUEF egy igazi „statement” (figyelemfelkeltő) darab. A hatalmas acéltok és a gyönyörű kék számlap miatt garantáltan vonzza a tekinteteket. Tökéletes választás erősebb testalkatú férfiaknak, vagy bárkinek, aki imádja az „oversized” trendet. Kifejezetten jól áll egy laza pólóhoz, egy farmer-bőrdzseki kombóhoz, de az ezüst-kék színvilág miatt egy irodai, inges munkanapon is magabiztos eleganciát sugároz. Egy látványos, masszív mindenes!
49.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 48.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Kék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 154g |






