Casio Edifice EFV-C110D-2AVEF karóra
A Casio Edifice EFV-C110D-2AVEF egy fantasztikus „mindent tudó” igásló. Azoknak a férfiaknak a kedvence, akik a digitális G-Shockok okos funkcióit (ébresztők, stopper) szeretnék használni egy olyan letisztult, elegáns acélköntösben, amit egy öltönyhöz vagy egy elegáns inghez is fel lehet venni az irodában. Az acél és a kék számlap párosa egy örök, megunhatatlan klasszikus, a 100 méteres vízállóság pedig garantálja, hogy a hétvégi aktív kikapcsolódás során se kelljen levenned!
49.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg-digitális |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 46.9mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 166g |




