Casio Outgear WS-1300H-2AVEF karóra
A Casio WS-1300H-2AVEF egy kőkemény, „taktikai” megjelenésű sportóra, ami a G-Shockok legendásan masszív (rugged) dizájnját hozza el a töredék áráért. A sötétkék tokozás a sárga feliratokkal nagyon friss, vizes, tengerparti (nautical) hangulatot áraszt. Ha aktív életet élsz, imádod a vizet, vagy egyszerűen csak egy „mindenttúlélő”, férfias és nagy méretű órát keresel a nyári strandoláshoz és a hétvégi kirándulásokhoz, ez a modell garantáltan hű társad lesz!
16.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Sötétkék |
| Óratok átmérője | 51.3mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Árapály és Holdfázis, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Súly | 49g |





