Casio Vintage W-217HM-7BVEF karóra
A Casio W-217HM-7BVEF az igazi, gondtalan hétköznapi „beater” (ütős-vágós) óra tökéletes mintapéldája. A szögletes forma azonnal hozza a Stranger Things és a 80-as évek nosztalgikus hangulatát, a fémes-ezüst számlap pedig ad neki egy friss, modern utcai (streetwear) karaktert. Kifejezetten ajánlott azoknak, akiknek a vastagabb csuklóján az alap F-91W elveszne, de ragaszkodnak a klasszikus digitális formához, a pehelykönnyű súlyhoz és ahhoz a kényelemhez, hogy az órát felvéve évekre elfelejthetik az elemcserét.
9.290 Ft
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43.1×41.2mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 32g |




