Casio POP LRW-200HS-2EVEF karóra
A Casio LRW-200HS-2EVEF a tökéletes „nyaralós” vagy „sportolós” óra hölgyek és fiatalok számára. A pasztellkék árnyalatok miatt egy igazi csajos, friss kiegészítő, amely szuperül mutat egy fürdőruhával a strandon, de egy laza nyári ruhával vagy sportos szettel is hibátlan. Ha nem akarsz a drága, fémcsatos vagy bőr óráidért aggódni a medence partján vagy biciklizés közben, ez a pillekönnyű, vízálló apróság lesz a legmegbízhatóbb társad!
16.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Jégkék |
| Óratok átmérője | 34.2×38.9mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Jégkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Forgatható lünetta |
| Lünetta színe | Jégkék |
| Súly | 25g |





