Casio Vintage LA680WEGL-4EF karóra
A Casio LA680WEGL-4EF egy hamisítatlan „cukiság”, amely tökéletesen ötvözi a retró életérzést a modern, romantikus női divattal. A púderrózsaszín bőrszíj és az arany tok párosa zseniálisan illik a világos, nyárias/tavaszias ruhákhoz, kötött pulóverekhez vagy egy csinos blúzhoz. Fantasztikus választás azoknak a hölgyeknek, akik egy nagyon könnyed, kényelmes, diszkrét, de mégis szemet gyönyörködtető és funkcionális ékszert keresnek a mindennapokra!
25.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 28.6×33.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Bézs |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Bézs |
| Súly | 15g |





