Casio Collection MQ-38UC-8AER karóra
A Casio MQ-38UC-8AER az abszolút „csendes elegancia”. A divatos matt szürke szín, a szögletes forma és a számok nélküli minimalista számlap egy olyan órát eredményez, amely úgy néz ki, mintha egy modern formatervezési stúdióból lépett volna elő. Nem hivalkodó, mégis nagyon stílusos. Tökéletes választás azoknak – legyenek akár hölgyek, akár urak –, akik egy kényelmes, olcsó, de dizájnjában rendkívül tudatos és trendi kiegészítőt keresnek a mindennapi, laza ruhatárukhoz.
9.590 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Matt szürke |
| Óratok átmérője | 26×37.4mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Matt szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 18g |






